Matrace - MPO Trade s.r.o.

HLAVNÍ KATEGORIE

Zasílání akcí na e-mail
Nejnovější články


Partnerské weby


dálkové ovládání garážových vrat


Navigace: Zdravázáda.cz > Produkty > AKCE 1+1 NAVÍC > zdravotní matrace FANTASY

polyuretanová pěna termoaktivní pěna pět anatomických zón zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost) snímatelný potah AKCE 1+1 ZDARMA

zdravotní matrace FANTASY

Při výrobě této matrace je použita speciální viscoelastická pěna, která reaguje na teplo a tlak a tím se dokonale přizpůsobí křivkám těla. Druhá strana z tepelně modifikované PUR pěny je tužší. Matrace může sloužit jako partnerská. Obě strany jsou profilovány do 5 anatomických zón. Všechny typy nabízených potahů jsou alergicky neutrální a pratelné. Stačí si vybrat pro Vás ten nejvhodnější.

Tuhost 2,5 a 3,5 ze stupnice 1-5.

Výška matrace 16 cm.

Nosnost do 120 kg.

 

 

 

Orientační výška matrace: 15 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

zdravotní matrace FANTASY
zdravotní matrace FANTASY
polštář zdarma

Akce - dárek zdarma

Při nákupu matrace obdržíte zdarma anatomický polštář. Za každou matraci dostanete jeden. To znamená, že když například koupíte pět matrací, obdržíte od nás zdarma pět anatomických polštářů.


Komprimace matrace

Cena

Vyberte potahový materiál: Protože jsme zároveň <strong>výrobci matrací</strong>,<br /> můžete si pro svou matraci vybrat<br />povrchový materiál na míru. Seznam potahových materiálů najdete <strong>níže</strong>.
Zadejte požadovanou šířku v centimetrech: Zároveň Vám umožňujeme vyrobit matraci na míru, přesně podle Vašich zadaných rozměrů. Zadejte šířku v centrimetrech.
Zadejte požadovanou délku v centimetrech: Stejně jako šířku můžete zvolit přesnou délku matrace. Zadejte prosím požadovanou délku v centimetrech.

Cena matrace: 5 020 Kč včetně DPH (4 148.76 Kč bez DPH)
Akce 1 + 1 ZDARMA! Pokud si objednáte například dva kusy této matrace, pak zaplatíte pouze jeden kus.

 ks

Pokud máte problémy s výběrem matrace, potahu nebo s objednávkou, volejte: 603 854 680
nebo napište svůj dotaz či problém do naší poradny.

Potahové materiály

Matracový potah Easy clean

Matracový potah Easy clean

Matracový potah TASTEX® zima/léto

Matracový potah TASTEX® zima/léto

Matracový potah Aloe vera

Matracový potah Aloe vera

Vodonepropustný zdravotnický potah

Vodonepropustný zdravotnický potah

Vodonepropustný potah Healt care

Vodonepropustný potah Healt care

Luxusní potah Silver active

Luxusní potah Silver active

MEDICO

MEDICO

Matracový potah Bamboo

Matracový potah Bamboo


Diskuze a dotazy k výrobku

Vaše jméno
Váš email:
(pokud chcete doručit odpověď elektronickou poštou)
Váš komentář
Opište kontrolní kód: kontrolní kód ->
Lea

Dobrý den, dnes mi byla doručena matrace Fantasy.Objednávala jsem na stránkách www.mpo-matrace, kde píšete, že má 7 anat.zón a tuhost 3+5. Tady čtu,že má 5 zón a tuhost 2,5 + 3,5. Co je tedy pravda?


Iveta

Dobrý den, jaká matrace je vhodná po úrazu páteře pro dospělou osobu prefrující spíše tvrdší matraci, jakou hustotu má pěna u matrace FANTASY? Předem děkuji za odpověď.


Bocanova

Dobrý den , koupila jsem si matraci fantasy chci se zeptat která strana je ta viscoelastická pěna ?


Bohumil Lichna

matrace Fantasy obsahuje kolik líné pěny?


Bohumil Lichna

Zajímá mne kolik cm je líné pěny


Iveta Boháčová

Po domluvě s panem Milanem Obidem prosím o 1ks matrace 180×200 za cenu 4.720,-Kč, místo 2ks 90×200. Předem velice děkuji.


Jana Lysoňková

Dobrý den, potřebovali bychom do manželské postele(pevná deska)matrace. Vnitřní rozměr postele je 167x193 cm.Bylo by možno vyrobit 2 matrace do této postele. Můžete mi doporučit nějakou matraci - uvažuji u matraci Veronika nebo Elita naše váha je 60-70 kg,věk 45-50 let, já problém s krční páteří-používám anatomický polštář. Děkuji za odpověď.Lysoňková

Odpověď:
Dobrý den, vzhledem k Vašim problémům s krční páteří bych zvolil matraci Veronika. Rozměr není problém. V objednávkovém formuláři stačí zadat požadovaný rozměr. M. Obid.


Bartošová

Dobrý den, bylo by možné u matrace Fantazy snížit výšku o 5cm, při rozměru 180x90cm? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, výšku snížíme. Stačí požadavek uvést do poznámky v objednávce. M. Obid.


Bruno

Dobrý den Premíšlíme nad dvoma matracema Vronika A Fantasy. Ja bych rad skusil s visco. No tuhost u fantasi uvádíte 2,5 a 3,5 a nostnost 4( to značí ?) To uš mam zmatek. Je možne u fantasy mit Tuhost 3 a 3,5? ďekuji.

Odpověď:
Dobrý den, tuhost matrací je daná použitými materiály. Nemá nic společného s nosností. Nosnost je určena kvalitou pěn. Matrace s nižší tuhostí může dlouho sloužit i člověku s vyšší hmotností. Fantasy je velmi příjemná a kvalitní matrace. Kdybyste nechtěl visco pěnu, tak matrace Veronika je také dobrá volba díky speciální konstrukci. M. Obid.


Vlado

Dobrý deň,dodávate matrace aj na Slovensko a keď áno, aká je cena dopravy? Ďakuje Švec.

Odpověď:
Dobrý den, naše výrobky si můžete koupit v našem slovenském e-shopu www.vyroba-matracov.sk Doprava je zdarma a můžete platit v Eurech. M. Obid.


Gabina

Dobry den,jakou byste mi doporucil matraci pro 4 lete dite? Mala spala do ted na obycejne matraci molitanove,ale s vetsi postylkou bych chtela pro ni kvalitnejsi matraci.Cetla jsem ze jste tu detem doporucoval Fantasy..ale ta je zonova a ta pry je pro detskou lehkou vahu zbytecna..a potrebuji jiny rozmer,180 x 90,tak jestli by se cena navysila..Moc dekuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, anatomických zón pro dítě bych se neobával. Jako další vhodnou matraci bez zón doporučuji Klasik, nebo Viola z naší nabídky. M. Obid.


Kamila

Dobrý den, volím mezi matrací Xena a Fantasy, když mám trochu křivou páteř, která by pro mě byla vhodnější? děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, vzhledem k Vašim problémům s páteří bych dooručil raději matrace Fantasy. Má na jedné straně viskoelastickou, paměťovou pěnu a ta je pro Vás vhodnější. M. Obid.


Veronika Zatloukalová

Dobrý den Je možné v rámci této akce, kdy objednám 2 matrace za cenu jedné, "spojit" tyto dvě do jedné pro typické dvojlůžko o rozměru 180x200cm? Děkuji a zdravím

Odpověď:
Dobrý den, rádi Vám takovou matraci vyrobíme. Cena bude stejná. Automat to neumí spočítat a bude počítat cenu 2x. Stačí toto uvést do poznámky v objednávce a cena bude 4290 Kč včetně polštářů a dopravy. M. Obid.


Marie Gregorova

dobrý den.prosím když objednám 1matraci,tak 2 dostanu zdarma.Nebo musím obj.2 děkuji

Odpověď:
Dobrý den, je nutné, abyste objednala dva kusy. M. Obid