Matrace - MPO Trade s.r.o.

HLAVNÍ KATEGORIE

Zasílání akcí na e-mail
Nejnovější články


Partnerské weby


hörmann


Navigace: Zdravázáda.cz > Produkty > AKCE 1+1 NAVÍC > zdravotní matrace MEMORY COMFORT

polyuretanová pěna termoaktivní pěna pět anatomických zón zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost) snímatelný potah AKCE 1+1 ZDARMA

zdravotní matrace MEMORY COMFORT

Matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Silná vrstva kvalitní viscoelastické pěny zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a výbornou oporu svalů a páteře. Je vhodná při bolestech zad, krční páteře a při problémech s bolestivostí kloubů. Druhá strana z tepelně modifikované PUR pěny je rozdělena do 5 anatomických zón. Všechny typy nabízených potahů jsou alergicky neutrální a pratelné. Stačí si vybrat pro Vás ten nejvhodnější.

Tuhost 3a 3,5 ze stuonice 1-5.

Výška matrace 21 cm.

Nosnost do 120 kg.  

 

Orientační výška matrace: 20 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

zdravotní matrace MEMORY COMFORT
zdravotní matrace MEMORY COMFORT
polštář zdarma

Akce - dárek zdarma

Při nákupu matrace obdržíte zdarma anatomický polštář. Za každou matraci dostanete jeden. To znamená, že když například koupíte pět matrací, obdržíte od nás zdarma pět anatomických polštářů.


Komprimace matrace

Cena

Vyberte potahový materiál: Protože jsme zároveň <strong>výrobci matrací</strong>,<br /> můžete si pro svou matraci vybrat<br />povrchový materiál na míru. Seznam potahových materiálů najdete <strong>níže</strong>.
Zadejte požadovanou šířku v centimetrech: Zároveň Vám umožňujeme vyrobit matraci na míru, přesně podle Vašich zadaných rozměrů. Zadejte šířku v centrimetrech.
Zadejte požadovanou délku v centimetrech: Stejně jako šířku můžete zvolit přesnou délku matrace. Zadejte prosím požadovanou délku v centimetrech.

Cena matrace: 6 990 Kč včetně DPH (5 776.86 Kč bez DPH)
Akce 1 + 1 ZDARMA! Pokud si objednáte například dva kusy této matrace, pak zaplatíte pouze jeden kus.

 ks

Pokud máte problémy s výběrem matrace, potahu nebo s objednávkou, volejte: 603 854 680
nebo napište svůj dotaz či problém do naší poradny.

Potahové materiály

Matracový potah Easy clean

Matracový potah Easy clean

Matracový potah TASTEX® zima/léto

Matracový potah TASTEX® zima/léto

Matracový potah Aloe vera

Matracový potah Aloe vera

Vodonepropustný zdravotnický potah

Vodonepropustný zdravotnický potah

Vodonepropustný potah Healt care

Vodonepropustný potah Healt care

Luxusní potah Silver active

Luxusní potah Silver active

MEDICO

MEDICO

Matracový potah Bamboo

Matracový potah Bamboo


Diskuze a dotazy k výrobku

Vaše jméno
Váš email:
(pokud chcete doručit odpověď elektronickou poštou)
Váš komentář
Opište kontrolní kód: kontrolní kód ->
Lenka

Dobrý den, chtěla bych zeptat, zda je možno si zakoupit jednu výše uvedenou matraci a jaká je příp. cena výrobku. Který mi prosím, doporučíte potah? Děkuji za odpověď.


Miloš

Dobrý den, v odpovědi na otázky na vaší stránce píšete, že matrace nerolujete, aby neztratily kvalitu. Dnes nám dorazily matrace srolované (mám to vyfocené). Jak si to mám vykládat? Navíc polštářky jako dárek dorazily bez potahu, je to tak v pořádku?


Lenka

V jaké ceně je potah na meteora z aloe a jak to objednat místo medico


Lenka Zelená

bylo by možné doručit ještě do konce letošního roku 2ks matrace 80x200 MEMORY COMFORT potah MEDICO


Zdeněk Stuchl

Jaký je prosím rozdíl mezi stranami u této matrace "MEMORY COMFORT". Děkuji za odpověď a zdravím...


Dagmar Kunstová

Dobrý den. Chci se zeptat při objednávce Zdravotní matrace Memory Comfort 1+1 (set + 2 polštářky) v počtu 3 ks (tj.celkem 6 matrací). Jaký by byl termín dodání-je možný termín doručení do pátku? Byla by možná množstevní sleva ?


Zemanová Šárka

Dobrý den, matrace jsem objednávali přímo na vaší prodejně (Veveří,Brno),s dovozem do bytu.Po vybavení matrací jsem bohužel neobjevila avizované polštáře,které mají být jako dárek zdarma.Je chyba na straně dopravce a nebo k matrací memory polštáře nejsou?Děkuji za zprávu.


Roman Janěk

dobrý den, z jakého materiálu jsou ty anatomické polštáře, co dádváte jako dárek k matraci? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, anatomické polštáře jsou vyrobeny z tepelně modifikované PUR pěny o objemové hmotnosti 18 kg/m3. M. Obid.


Michal Frank

Dobrý den, mám dotaz na matraci Memory Comfort. Strana s viscoelastickou vrstvou je hladká nebo tvarovaná, dále mne zajímá rozdíl v kvalitě potahů Medico a Easy clean, který je kvalitnější ? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, viskoelastická pěna u matrace Memory comfort je hladká bez profilace. Potah Easy clean má vyšší gramáž a vyšší životnost. M. Obid.


Zdeněk

Nenalezl jsem nikde v e-shopu povinné informace o zákonné 24 měsíční záruce na Vaše výrobky nebo ji kupujícím spotřebitelům odpíráte ? Jak si to mám vysvětlit ?

Odpověď:
Dobrý den, záruka 24 měsíců vychází ze zákona a jako takovou ji ani není možné upřít. Samozřejmě záruka na naše výrobky platí. M. Obid.


Věra Václahovská

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, zda nemáte matraci Memory comfort i v měkčím provedení. Děkuji za odpověď. Václahovská

Odpověď:
Dobrý den, u této matrace je použita vysoká vrstva viskoelastické pěny, která reaguje na teplotu, díky které změkne a dokonale okopíruje tělo. Měkčí varianty by byla na úkor kvality a životnosti. M. Obid.


Kristýna Jelínková

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o pomoc s výběrem matrace. Rozhoduji se mezi matracemi Memory Comfort, Loreta a Mona. Jsme manželský pár, 30 let, manžel 95kg já 65kg. Oba máme problémy se zády, manžel s krční páteří, já s bederní.Preferujeme střední tuhost matrace možná i vyšší. Rošt máme klasický laťkový. Předem moc děkuji za odpověď. KJ

Odpověď:
Dobrý den, všechny vyjmenované matrace jsou vhodné pro Vaše problémy. Jelikož máte laťkový rošt, u kterého bývají větší mezery mezi latěmi, doporučil bych matrace Loreta. M. Obid.


Felzmann

Dobrý den,rozhodujem se mezi matrací FANTASY a MEMORY COMFORT 1+1 rozměr 78x195,je nám přes 60let a preferujeme střední tuhost.Sdělte prosím kterou by jste doporučil a jaká je u tohoto atyp.rozměru doba dodání.Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, vzhlede k Vašim požadavkům a skladbě materiálů bych volil raději matraci Memory comfort. Doba dodání cca. 1 týden. M. Obid.


Vodičková

Dobrý den, píšete, že vyrobíte matrace na míru bez příplatku, ale pokud zadám požadovaný rozměr matrace (cca+4 cm odlišena od standartu), tak při aktualizaci ceny je tato vypočtena a navýšena o cca 35 %. Děkuji za odpověď.AV

Odpověď:
Dobrý den, atypycké rozměry vyrábíme opravdu bez příplatku. Jestli je ale rozměr větší, než 200x90 cm, tak se cena navyšuje. Je to vždy cena za 91 -100 cm, 101 -120 atd. M. Obid.


Dagmara

Dobrý den, můžete mi napsat, zda je možno objednat matraci Memory Comfort v akci 1+1 a k tomu dárek polštáře? Jaká je doba dodání??? Děkuji. T

Odpověď:
Dobrý den, polštářky jako dárek přikládáme automaticky. M. Obid


Karla Zbořilová

Dobrý den, ráda bych zakoupila dvě matrace Memory comfort, které máte v akci 1+1.Bylo by možné je vyrobit v délce 192 cm a v šířce 80cm nebo alespoň v délce 190cm a šířce 80cm? Změnila by se cena a bylo by možné dodání ještě do vánoc? Děkuji za odpověď.Karla

Odpověď:
Dobrý den, matrace Vám vyrobíme na míru a bez příplatku. Stačí uvést rozměr v celých centimetrech do objednávky. M. Obid.


Irena

dobrý den, chci se zeptat, zda-li se může uložit matrace Memory comfort na pevnou desku a zda-li je vhodná jako partnerská pro 25 leté?

Odpověď:
Dobrý den, tuto matraci můžete bez obav položit i na pevnou podložku. Je potřeba ji ráno nechat vysušit nezastlanou. To platí obecně pro všechny matrace. Je to matrace univerzální a vhodná pro všechny věkové kategorie. M. Obid.


Lenka

Dobrý den, chceme si s manželem zakoupit matrace na polohovací rošty. Váhám mezi matrací Veronika a Memory comfort. Jsme středního věku a preferujeme pohodlný spánek. Můžete mi prosím doporučit některou z uvedených matrací? Předem děkuji za informaci. Lenka D.

Odpověď:
Dobrý den, jestli chcete matraci opravdu pohodlnou, tak Vám doporučuji Memory comfort. M. Obid.


Katka

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zda je matrace vhodná i do polohovací postele? děkuji

Odpověď:
Dobrý den, ano. Tyto matrace můžete použít i na standartní polohovací rošty. M. Obid.


Pavel

Dobrý den Mám prosbu, včera jsem si objednal u vás matrace, ale dosud mně to nebylo potvrzeno, tak nevím zda nedošlo z mé strany k nějaké chybě, proto si chci potvrdil zda k objednávce skutečně došlo,abych mohl matrace zaplatit nemám kontakt na Váš účet, ani číslo objednávky. Za sdělení zda jsem skutečně učinil objednávku, či nikoliv, předem děkuji, abych to případně mohl napravit. Dík Pavel

Odpověď:
Dobrý den, abychom mohli objednávku najít, potřebujeme znát celé jméno. M. Obid.


Petr

v jakém formátu balení jsou matrace expedovány. Chtěl bych si zajistit dopravu do práce. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, matrace Vám doručíme ve stavu, v jakém je vložíte do lůžka. Matrace nerolujeme, ani jinak nedeformujeme, aby pěny neztratily na kvalitě. M. Obid.


Naďa

Dobrý den, měla bych dotaz na tuhost matrace. děkuji

Odpověď:
Dobrý den, tato matrace má dvě tuhosti. Žlutá rovná strana z viscoelastické pěny reaguje na teplotu a tlak těla. Měkne a dokonale podepře svaly a páteř. Druhá strana matrace je tužší. Strany můžete měnit pidle nálady, nebo zdravotního stavu. M. Obid.


Pavel

Mám problém, potřeboval bych dvě matrace a to o rozměrech 190x85 cm a 195x85 cm, je možné je zakoupit za uvedenou cenu jako 1+1, děkuji Pavel

Odpověď:
Dobrý den, rádi Vám tyto matrace vyrobíme. Cena bude stejná. Stačí tento požadavek uvést do poznámky v objednávce. M. Obid.


Lucie Bezvodová

Dobrý den chtela bych tyto madrace vyrobit v rozměrech 190x90cm chtela jsem se zeptat na delku vyroby mame madrace k vanocum kdy jen se chci tedy zeptat kdy je nacase madrace koupit a jaka je zarucni dobA NA TYTO MADRACE a zda je naka zkusební doba nebo neco takovyho jako vraceni zboži do 14dnu kdyby jim nevyhovovali dekuji za odpoved s pozdravem Bezvodová

Odpověď:
Dobrý den, matrace doručujeme cca. do 5 dní. Záruka na výrobek je dva roky. Zkušební doba na matrace není z hygienického hlediska možná. Navíc Váš rozměr je atypický. Matrace Memory Comfort je opravdu kvalitní a pohodlná. M. Obid.


Musilová

Prosím,kde máte v Brně prodejnu? Hlavně ulici. Děkuji Musilová

Odpověď:
Dobrý den, prodejna je v ulici Veveří 37, naproti Alberta. M. Obid.


Karel

Dobrý večer, chci se Vás zeptat, jestli je tato matrace vhodná při skilioze a kyfoze páteře.Navíc mám i vyhřezlé ploténky.Předem děkuji veska

Odpověď:
Dobrý den, ano. Vzhledem k použitým materiálům můžu tuto matraci doporučit. Primárně užívejte stranu s vrstvou viscoelastické pěny. M. Obid.


Michaela Kohoutková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné si matraci někde vyzkoušet, případně jestli je možné matraci v nějaké lhůtě vyměnit za jinou ( v případě, že by nám matrace nevyhovovala). Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Michaela Kohoutková

Odpověď:
Dobrý den, tuto matraci si můžete vyzkoušet v našich prodejnách v Brně a v Kroměříži. V případě, že matrace nebude vyhovovat, vyměníme matracová jádra za vhodnější. M. Obid.