Kvalitní matrace zaručí zdravý spánek

Kvalitní matrace zaručí zdravý spánek

1. 2. 2012, 11:59

Dnešní hektická doba klade velké nároky na náš organizmus. Klidný a zdravý spánek je třeba k obnově sil a energie. Toto nám z velké části zaručí latexové a zdravotní matrace. Naše záda a páteř si po celodenní námaze zaslouží prevenci v podobě zdravotních matrací.

I levné matrace mohou být kvalitní

Při výběru vhodné matrace, je kromě mnoha různých náhledů, důležitý i stav naší peněženky. Možná jsme už dost investovali do nového bytu, ale přesto potřebujeme kvalitní odpočinek. Dnes je na trhu velmi široký sortiment levných matrací s vynikající kvalitou. Ať už si zákazník vybere latexové matrace, pružinové a nebo pro svého potomka dětské matrace, bude s kvalitou vždy spokojen.

Jak si vybrat vhodnou matraci

Měli by jsem přihlédnout ke svému zdravotnímu stavu, ke své váze a věku. To jsou hlavní parametry při výběru. Jinak je každý člověk jiný a bude mu vyhovovat něco jiného. Kvalitní matrace musí perfektně ladit s roštem. Musí být také perfektně odvětraná, aby se v ní nehromadil pot.

Latexové matrace

Jsou pružné, perfektně se vytvarují podle těla a přitom si zachovávají elasticitu i tvarovou stálost. Vyznačují se dlouhou životností a nedochází k proležení. Jsou cenové přístupné a tyto levné matrace budou všem dlouho sloužit

Pružinové matrace a dětské matrace

Pružinové matrace, to je klasika. Mají velmi široký záběr zákazníků, hodí se téměř pro každého. Jsou velmi vhodné pro děti a zákazníky s nižší tělesnou vahou. Pružinové matrace se zvláště hodí na nepolohovací pevné rošty.

Zdravotní matrace jsou zárukou pravého odpočinku

Ke zdravotním matracím je vhodné vybrat si ortopedické rošty a je možné je doplnit polohovacími rámy do postelí. Vhodnou matraci nám nejlépe poradí vybrat ve Studiích zdravého spánku. Takové matrace jsou většinou vyráběny na míru z vysoce kvalitních materiálů, podle nejnovějších technologií. Jsou zároveň vhodné pro alergiky, protože použité materiály zaručují dostatečnou prodyšnost. Zdravotní matrace musí zaručovat větrání a tím i hygienu lůžka, minimální tlak na páteř a tím i celkovou pohodu organizmu, při zdravém spaní. Máme-li doma starou nevyhovující matraci, tak je třeba zvážit její důsledky vůči našemu zdraví a zakoupit kvalitní matraci.

Zobrazení: 165739 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další informace o matracích

Další informace o kvalitních matracích přímo od výrobce naleznete na stránkách výrobce zdravazada.cz
Nejkomentovanější články
Článek: Výběr matrace Počet komentářu: 4
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Počet komentářu: 1
Článek: Zdravotní matrace Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Výběr matrace Datum posledního komentáře: 3.6.2020
Článek: Zdravotní matrace Datum posledního komentáře: 22.8.2012