Kvalitní matrace = zdravá záda

Kvalitní matrace = zdravá záda

30. 1. 2012, 10:52

Pocit rozlámanosti, nevyspání a nepohody. Pokud se se stejným pocitem pravidelně probouzíte ve vlastní posteli, vinu na tom většinou má vaše matrace.

Kde koupit novou matraci

Podobný pocit je nejlepší řešit koupí nové matrace. Matrace dnes nabízejí vedle klasických obchodů s nábytkem i studia zdravého spánku a nepřeberné množství internetových obchodů. Ovšem právě množství nabídek může být nakonec tím největším problémem.

Jakou si tedy vlastně vybrat matraci? Akční nabídky levných matrací nemusí být vždy synonymem pro matrace nekvalitní, ale pokud už nás trápí nějaké zdravotní problémy se zády, měli bychom asi hledat radu odborníka a podle té se řídit.

Abychom však nepůsobili dojmem naprostých laiků a úplných neználků, je lepší si předem zjistit některé základní informace o matracích a nejčastěji používaných materiálech a technologiích.

Matrace MPO Trade

Například v nabídce jednoho z mála českých výrobců matrací, firmy MPO Trade s.r.o. z moravských Zdislavic, najdeme matrace z latexové, polyuretanové i viscoelastické pěny, stejně jako přírodní matrace z koňských žíní, kokosových vláken, ale i dnes již tradiční pružinové matrace a matrace taštičkové. Vše pochopitelně jak v provedení pro dospělé, tak i jako dětské matrace.

Rošty a polštáře pro naší postel

Neméně podstatným, jako je výběr matrace, je pro naše zdravá záda i výběr kvalitního polštáře a v neposlední řadě i výběr toho správného roštu do naší postele. Položením na rovnou překližkovou desku starších postelí, rošt z dřevěných prkének nebo dokonce starodávnou drátěnku, s téměř stoprocentní jistotou ztratí své základní vlastnosti, důležité pro náš spokojený spánek, i ta nejmodernější a nejkvalitnější matrace. Cesta k naší nové matraci by tedy měla být současně i cestou k novému roštu a nové posteli.

Zobrazení: 179014 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další informace o matracích

Další informace o kvalitních matracích přímo od výrobce naleznete na stránkách výrobce zdravazada.cz
Nejkomentovanější články
Článek: Výběr matrace Počet komentářu: 4
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Počet komentářu: 1
Článek: Zdravotní matrace Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Výběr matrace Datum posledního komentáře: 3.6.2020
Článek: Zdravotní matrace Datum posledního komentáře: 22.8.2012