Máte neklidný spánek, bolí vás po noci záda?

Máte neklidný spánek, bolí vás po noci záda?

9. 1. 2012, 12:06

Problém bude asi špatně zvolenou matrací a jejím roštem. Pro zdravý spánek je potřebné vybrat kvalitní matrace, aby vás po probdělé noci nebolely záda.

Znáte svou váhu? Tak podle toho si vyberete kvalitní matrace

Jedním z faktorů, které mohou ovlivnit zdravý spánek je i správná volba zdravotní matrace dle vaší váhy. Páteř musí být podepřená, je nutné zvolit správnou tuhost matrace. Aby se nebortila pod vaším tělem, případně zase na vaše tělo vůbec nereagovala.

Jednička mezi zdravotními matracemi je Horse dream Gold

Tato kvalitní matrace je opravdu jedničkou mezi výrobky, které poskytují zdravé spaní. Je vyrobena z přírodních materiálů, žíní z ocasů a hřív koní. Jedná se tedy o zcela přírodní produkt, který má vynikající vlastnosti. Žíně jsou lehké, vzdušné a prodyšné, velmi dobře akumulují teplo a i jejich mechanické vlastnosti jsou opravdu vynikající. Velmi dobře se přizpůsobují zátěži a posléze se velmi rychle vrací do původního tvaru. Také dobře odvádějí vlhkost vzniklou při spánku zapocením a dokonce se tvrdí, že patogenní zóny se tímto výrobkem dají odklonit a tím také zajistit zdravý spánek. Kombinací koňských žíní, vláken agáve a přírodního kaučuku je tato matrace optimálně tuhá, odolná plísním i bakteriím.

další výrobky potřebné pro zdravý spánek a zdravá záda

nejen kvalitní matrace ale pomůže zajistit zdravý spánek.Ten vám v kombinaci s matrací pomohou zajistit další výrobky. Jedním z nich je i lamelový rošt, dodávaný v několika variantách. Ideálním je použití polohového lamelového roštu. K tomu ještě dodejme podložku pod matraci, opět vyrobenou z přírodního materiálu – koňských žíní s podobnými vlastnostmi jako již zmíněná zdravotní matrace a také zdravotní anatomické polštáře, vyrobené z viscoelastické "líné" pěny. Tyto polštáře nám zaručí pevný a hluboký spánek bez chrápání s podepřenou krční páteří a uvolněnými krčními svaly.

Zobrazení: 167071 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další informace o matracích

Další informace o kvalitních matracích přímo od výrobce naleznete na stránkách výrobce zdravazada.cz
Nejkomentovanější články
Článek: Výběr matrace Počet komentářu: 4
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Počet komentářu: 1
Článek: Zdravotní matrace Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Výběr matrace Datum posledního komentáře: 3.6.2020
Článek: Zdravotní matrace Datum posledního komentáře: 22.8.2012