Matrace na míru

Matrace na míru

3. 2. 2012, 16:18

Možná by se mohlo zdát, že chci promluvit o rozměrech matrací a postelí, kam je hodláme umístit. Ty jsou samozřejmě také důležité. Pod pojmem "na míru" je teď ale myšleno něco trochu jiného. Dětská matrace pro naše potomky, latexová v případě, že jsme majiteli chlupatých mazlíčků, zdravotní matrace pro bolavá záda,... Tak začněme vybírat jak začínat den s úsměvem.

Začátek dne - matrace

Kdy vlastně začíná nový den? Ano správně. O půlnoci. Takže den začínáme vlastně spánkem. Nebo tedy probuzením se z něho. Začněte den s úsměvem aneb pořiďte si matraci, která zaručí, že už tento začátek bude příjemný.

Zdravý spánek

Všichni jsme asi někdy ve svém životě zažili pocit, že ačkoli jsme strávili dostatečný počet hodin v posteli, přesto jako bychom vůbec nespali. Mnohdy se dokonce může stát, že pověstné oko skutečně celou noc ani nezamhouříme. A to jsme dodrželi všechny zásady zdravého spánku. Větrali jsme, teplota v ložnici odpovídala doporučovaným hodnotám, květiny jsme na noc odstěhovali do jiné místnosti... Co tedy bylo špatně?

Odpověď zní matrace

I v té pohádce o soli nad zlato musela pana krále v noci navštívit dcera Maruška, aby mu pořádně ustlala postel a on mohl konečně usnout. Kouzla jsou ale bohužel možná pouze v pohádkách. Naštěstí my v realitě máme jiné možnosti, jak si zařídit spánek, ze kterého se budeme probouzet a začínat nový den s úsměvem na rtech. Ano, odpověď skutečně zní: "Pořiďme si správnou matraci."

Vyberme si matraci

Možností, jak si zajistit zdravý spánek, je nepřeberně. Nejdůležitější je pravděpodobně zvolit správný materiál, ze kterého naše nová matrace bude. Už tedy žádná tlačící pera nebo proleželá místa. Ne, že by už pružinové matrace neexistovaly. Moderní technologie jejich výroby už ale dávno vyřešily problém oněch vystřelovacích per. Velmi kvalitní jsou matrace z umělých vláken nejrůznějších druhů a původů - dokonce i umělé vlákno může být přírodního původu. Tyto typy zdravotních matrací jsou velmi vhodné pro alergiky a celkově osoby citlivé na prach, roztoče a podobně. Tyto nechtěné nečistoty v kvalitních matracích prostě nemají místo. A slovo kvalitní nebo zdravotní při dnešní nabídce zdaleka nemusí automaticky znamenat drahý - nejrůznější akční nabídky nám určitě poskytnou levné matrace.

Zobrazení: 179053 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další informace o matracích

Další informace o kvalitních matracích přímo od výrobce naleznete na stránkách výrobce zdravazada.cz
Nejkomentovanější články
Článek: Výběr matrace Počet komentářu: 4
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Počet komentářu: 1
Článek: Zdravotní matrace Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Výběr matrace Datum posledního komentáře: 3.6.2020
Článek: Zdravotní matrace Datum posledního komentáře: 22.8.2012