Přírodní matrace

Přírodní matrace

9. 1. 2012, 9:29

Přírodní matrace pro zdravé spaní se vyrábějí z čistě přírodních materiálů. Z přírodních materiálů se vyrábějí matrace pro ženy, muže a děti.

Matrace pro zdravé spaní

Z přírodních materiálů se vyrábí množství speciálních matrací. Matrace antialergické a ortopedické. Dále biomatrace a matrace pro lidi s atopickým ekzémem. Speciální matrace určené pro astmatiky a pro mimina a malé děti.

Přírodní materiály pro matrace

Matrace pro zdravé spaní se vyrábějí ze 100 % čisté bavlny nebo třeba z konopí. Dalšími přírodními materiály jsou ovčí vlna, kokos nebo přírodní latex.

Kvalitní matrace

Matrace je pro člověka velice důležitá. Pouze s kvalitní matrací bude náš spánek fyziologicky zdravý. Kvalitních matrací je na našem trhu dostatek a záleží pouze na zákazníkovi jaký druh si pro své zdravé spaní vybere.

Pružinové matrace

Pružinové matrace se těší stále velké oblibě. Jádro pružinové matrace tvoří pružiny. Jednotlivé pružiny jsou navzájem spojeny přídavnými pérky.

Kvalitní matrace investice do našeho zdraví

Kvalitní matrace je dobrou investicí do našeho zdraví. Kvalitní matrace může výrazně zlepšit kvalitu spánku a omezit zdravotní potíže. Příliš měkká matrace není vhodná z důvodů deformace páteře. Příliš tvrdá matrace nezmírňuje boleti zad a ani neposílí páteř. Příliš tvrdá matrace také narušuje přirozené křivky páteře.

Taštičkové matrace

Taštičkové matrace se velmi podobají pružinovým. Jádro taštičkové matrace obsahuje také pružinky, ale ty jsou umístěny v samostatných taštičkách a navzájem nejsou propojeny. Každá pružina tedy kopíruje zvlášť a poskytuje tak skvělý ortopedický efekt. Taštičkové matrace se přirozeně přizpůsobují tvaru páteře. Taštičkové matrace jsou určeny na pevnou podložku nebo na pevný rošt.

Rošty do postele

Rošt do postele je nedílnou součástí každé postele. Existuje několik druhů roštů do postelí, které je možné zakoupit jako nutný doplněk každé postele.

Zobrazení: 220922 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další informace o matracích

Další informace o kvalitních matracích přímo od výrobce naleznete na stránkách výrobce zdravazada.cz
Nejkomentovanější články
Článek: Výběr matrace Počet komentářu: 4
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Počet komentářu: 1
Článek: Zdravotní matrace Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Výběr matrace Datum posledního komentáře: 3.6.2020
Článek: Zdravotní matrace Datum posledního komentáře: 22.8.2012