Zdravotní matrace

7. 1. 2019, 14:22

Zdravotní matraceVybíráme-li si dnes novou zdravotní matraci do své postele, hledáme nejen pohodlí při ležení, ale na paměti máme i to, aby naše nová matrace zaručovala také zdravotní předpoklady. Zapomínat bychom neměli ani na výběr roštů, ale základem je kvalitní matrace


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Moderní kvalitní matrace

13. 2. 2012, 11:41

Moderní kvalitní matraceModerní kvalitní matrace se vyrábějí z prvotřídních materiálů. Výrobci upřednostňují šetrný vztah k životnímu prostředí, v souladu s dokonalým přizpůsobím moderním potřebám člověka. zdravotní matrace kombinují moderní technologii spolu s kvalitou.


Kvalitní matrace do každé postele

7. 2. 2012, 14:22

Kvalitní matrace do každé posteleTaké levné matrace mohou být, respektive jsou, kvalitní. O tom nemůže být pochyb, jak potvrzují odborníci ve specializovaných centrech zdravého spánku, ale i ti v obchodech, které mají kvalitní matrace ve své nabídce.


Matrace na míru

3. 2. 2012, 16:18

Matrace na míruMožná by se mohlo zdát, že chci promluvit o rozměrech matrací a postelí, kam je hodláme umístit. Ty jsou samozřejmě také důležité. Pod pojmem "na míru" je teď ale myšleno něco trochu jiného. Dětská matrace pro naše potomky, latexová v případě, že jsme majiteli chlupatých mazlíčků, zdravotní matrace pro bolavá záda,... Tak začněme vybírat jak začínat den s úsměvem.


Kvalitní matrace zaručí zdravý spánek

1. 2. 2012, 11:59

Kvalitní matrace zaručí zdravý spánekDnešní hektická doba klade velké nároky na náš organizmus. Klidný a zdravý spánek je třeba k obnově sil a energie. Toto nám z velké části zaručí latexové a zdravotní matrace. Naše záda a páteř si po celodenní námaze zaslouží prevenci v podobě zdravotních matrací.


Zdravý spánek a komfort spaní

31. 1. 2012, 10:48

Zdravý spánek a komfort spaníCo je zdravý spánek? Zdravý spánek by měl trvat u dospělých osob mezi 6 až 9 hodinami. Během spánku naše tělo regeneruje a tedy odpočívá. Během této doby dochází k celé řadě činností organismu včetně mozku, který zpracovává množství podnětů.


Kvalitní matrace = zdravá záda

30. 1. 2012, 10:52

Kvalitní matrace = zdravá zádaPocit rozlámanosti, nevyspání a nepohody. Pokud se se stejným pocitem pravidelně probouzíte ve vlastní posteli, vinu na tom většinou má vaše matrace.


Zdravý spánek

26. 1. 2012, 12:25

Zdravý spánekSpánek je jednou z nejdůležitějších činností lidského těla. Bez spánku se člověk neobejde. Zdravý spánek je balzám na tělo a duši. Spánek musí mít odpovídající délku a hloubku.


Kvalitní matrace

24. 1. 2012, 11:59

Kvalitní matracePatí rovnice, že správná matrace nám zajistí dobrý spánek. Dobrý spánek nám zase zaručí pohodu, dobrou náladu a zdravá záda, která nás nebudou bolet, zatímco nevhodná matrace může vyvolat bolesti zad.


Co je zdravý spánek

23. 1. 2012, 11:52

Co je zdravý spánekZdravý spánek se dá definovat množstvím a kvalitou spánku. Proto je vhodné zvolit vhodnou kombinaci matrace a roštu s účinnými protisílami. Spánek je ještě stále obestřen mnoha tajemstvími. Jedno je však jisté, že zdravý spánek je důležitý pro naše zdraví.


Správná volba matrace

20. 1. 2012, 16:06

Správná volba matraceNa výběru toho nejsprávnějšího typu matrace záleží, jak pohodlně se vyspíme. Na tom, jak pohodlně se vyspíme záleží, jak se budeme celý den cítit. A na tom, jak se budeme celý den cítit, záleží, jak budeme spokojení a šťastní.


Správná tvrdost matrace

19. 1. 2012, 12:39

 Správná tvrdost matraceTvrdost matrace je jedním z nejpodstatnějších aspektů při nákupu matrace. Správná volba tvrdosti matrace je ovlivněna především váhou uživatele. Lidé s nižší váhou by si měli vybírat spíše měkčí matrace. Uživatelé s vyšší váhou by měli dát přednost tvrdším matracím.


Žehličku, auto nebo matraci?

18. 1. 2012, 11:47

Žehličku, auto nebo matraci?Každý z nás už asi někdy v životě narazil na statistiky typu „Kolik hodin ročně trávíme mytím nádobí, uklízením, žehlením, …?“ U mužů pak třeba čtením denního tisku či za volantem... Někteří z nás se v odhadech nemýlí o moc, některé výsledky průzkumů překvapí. Každý z nás má ale zřejmě celkem reálnou představu o tom, jakou část života prospí.


Jak se orientovat při výběru matrace

17. 1. 2012, 9:34

Jak se orientovat při výběru matraceNa trhu se vyskytuje spousta druhů matrací, jak si máme vybrat tu správnou, aby nás po noci neboleli naše záda? Kdo nám poradí při jejím výběru?


Od slamníku ke zdravotním matracím

16. 1. 2012, 11:36

Od slamníku ke zdravotním matracímAsi každý pamětník éry před zhruba dvaceti lety si vybaví, jaké se tenkrát nabízely matrace. Vedle archaických slamníků, které si budou pamatovat mnozí účastníci bramborových či chmelových brigád, to byly i pružinové matrace


Důležité rady pro výběr matrace

13. 1. 2012, 10:48

Důležité rady pro výběr matracePři výběru matrace je nejdůležitějším kritériem zdraví vašich zad. Kvalitní matrace musím být dostatečně tvrdá, čím je člověk těžší, tím by měl sáhnout po tvrdší matraci. Při výběru matrace bychom měli využít služeb odborníků ve specializovaných prodejnách a být obezřetní zvláště u levných matrací.


Matrace Hostela

12. 1. 2012, 10:14

Matrace HostelaTyto velmi kvalitní matrace jsou vyrobeny ze studené prodyšné pěny a vyznačují se velmi vysokou pružností a hravě se přizpůsobí všem křivkám těla. Jsou nejlepším lékem na bolavá záda.


Výběr matrace

10. 1. 2012, 13:28

Výběr matraceKvalitní matrace podporuje zdravý spánek. Vedle kvalitní postele je matrace velice důležitá. Dobrá matrace ovlivní kvalitu spánku a následné aktivity a výkony během následujícího pracovního dne.


Máte neklidný spánek, bolí vás po noci záda?

9. 1. 2012, 12:06

Máte neklidný spánek, bolí vás po noci záda?Problém bude asi špatně zvolenou matrací a jejím roštem. Pro zdravý spánek je potřebné vybrat kvalitní matrace, aby vás po probdělé noci nebolely záda.


Položte své tělo na zdravotní matraci

9. 1. 2012, 11:48

Položte své tělo na zdravotní matraciLehněte si na zdravotní matraci. Udrží vaše tělo ve správné ortopedické poloze. Zdravotní matrace je doporučena všem, nejen lidem s bolavými zády. Je komfortní a luxusní, kvalitní a hygienická, z bio surovin s vlákny stříbra.


Zdravé spaní je základ

9. 1. 2012, 11:48

Zdravé spaní je základPo velmi náročných pracovních všedních dnech jsme rádi když dorazíme domů. A kdo z nás by po takových hektických dnech netoužil ulehnout do ideální pohodlné postele! Ale jaká je ideální matrace pro zdravé spaní a odpočinek?


Přírodní matrace

9. 1. 2012, 9:29

Přírodní matracePřírodní matrace pro zdravé spaní se vyrábějí z čistě přírodních materiálů. Z přírodních materiálů se vyrábějí matrace pro ženy, muže a děti.


Kvalitní matrace je základem spokojeného spánku

6. 1. 2012, 10:30

Kvalitní matrace je základem spokojeného spánkuSpánek je velice důležitou součástí našeho života, je to způsob, kterým naše tělo zregeneruje síly a uvolní se. Výběr matrace nelze v žádném případě podcenit, myslete na to, že v posteli trávíme třetinu života. Matrace vybíráme podle tvrdosti, materiálu, ze kterých jsou vyrobeny, podle velikosti rámu postele a dalších důležitých aspektů (např. polohy těla při spánku).


Nafukovací matrace

3. 1. 2012, 13:08

Nafukovací matraceNafukovací postele, nafukovací matrace a samonafukovací karimatky na kemping, rybaření, na cesty. Nafukovací bazény, čluny, palmy, žraloky pro zábavu. Nafukovací matrace v přenosné tašce se těší nekončící oblibě na celém světě.


Kvalitní matrace prodlužují aktivní život

3. 1. 2012, 13:07

Kvalitní matrace prodlužují aktivní životV posteli strávíme v průměru třetinu života. Na tom, jak si odpočine tělo a především záda, závisí skutečná délka našeho aktivního života.


Další informace o matracích

Další informace o kvalitních matracích přímo od výrobce naleznete na stránkách výrobce zdravazada.cz
Nejkomentovanější články
Článek: Výběr matrace Počet komentářu: 4
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Počet komentářu: 1
Článek: Zdravotní matrace Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Výběr matrace Datum posledního komentáře: 3.6.2020
Článek: Zdravotní matrace Datum posledního komentáře: 22.8.2012