Zdravé spaní je základ

Zdravé spaní je základ

9. 1. 2012, 11:48

Po velmi náročných pracovních všedních dnech jsme rádi když dorazíme domů. A kdo z nás by po takových hektických dnech netoužil ulehnout do ideální pohodlné postele! Ale jaká je ideální matrace pro zdravé spaní a odpočinek?

Studia zdravého spaní

Někdo se tomuto názvu pousměje, ale...Opravdu víme jaké je zdravé spaní, kde si naše celé tělo opravdu odpočine a načerpá nové síly do dalšího dne? Výběr matrací je v dnešní době dost složitý...Jak to měly naše babičky jednoduché! Do věrtochů nacpaly žitnou slámu a jak se jim zdravě spalo. Je ale pravdou, že sláma mnohdy i škrábala a nebylo to příjemné.

Zcela levné matrace

Mnoho obchodů nabízí levné matrace za docela příznivých cen. Můžete si vybrat z mnoha druhů od klasických pružinových až po zdravotní matrace. Dětské matrace jsou též k dostání i mnoha zásilkových obchodech. Nevýhodou zásilkových a internetových obchodů je, že si toto zboží nemůžete prohlédnout. Některé zásilkové internetové obchody mají i kamenné obchody, kde si objednané zboží před nákupem prohlédnete. Oni vám jej pak zabalí a vy zaplatíte.

Atypické matrace do postele

Setkáváme se i s postelemi vyrobenými na zakázku, které mají atypické rozměry a do těchto postelí jsou zapotřebí i jiné rozměry matrací. Pak stojím před problémem, zda takovou matraci seženeme v klasickém obchodě.

Druhy matrací

I matrace se mění s dobou a jsou stále a stále zdokonalovány a vylepšovány o nové prvky. Latexové matrace mají mnoho předností. Kopírují tvar těla tak, aby v průběhu spánku zůstávalo tělo v optimální poloze. Vyrábí se tento druh v mnoha variantách a v různých cenách. Pěnové matrace se vyrábí z vysokogramážních pur pěn. Studená pěna a líná pěna zaručují přizpůsobivost, provzdušněnost a pohodlnost během spánku. Sendvičové matrace jsou kombinace různých pěn a ty se prokládají.

Taštičkové matrace

Tyto matrace se doplňují malými pružinkami a jsou v podstatě pérovými matracemi.Něco důležitého na konec k matracím

Již od útlého dětství by rodiče měli dbát na zdravé spaní svých potomků a navštívit studio zdravého spaní.

Zobrazení: 197486 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další informace o matracích

Další informace o kvalitních matracích přímo od výrobce naleznete na stránkách výrobce zdravazada.cz
Nejkomentovanější články
Článek: Výběr matrace Počet komentářu: 4
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Počet komentářu: 1
Článek: Zdravotní matrace Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Výběr matrace Datum posledního komentáře: 3.6.2020
Článek: Zdravotní matrace Datum posledního komentáře: 22.8.2012