Zdravý spánek a komfort spaní

Zdravý spánek a komfort spaní

31. 1. 2012, 10:48

Co je zdravý spánek? Zdravý spánek by měl trvat u dospělých osob mezi 6 až 9 hodinami. Během spánku naše tělo regeneruje a tedy odpočívá. Během této doby dochází k celé řadě činností organismu včetně mozku, který zpracovává množství podnětů.

Dobrá cena kvalitních matrací

Největší výhodou pružinových matrací je jejich nízká cena a optimální životnost. Ta se udává u běžných matrací okolo 10 let. Předností pružinových matrací je dobrý odvod vlhkosti. Dají se také ukládat na pevnou desku. Čím víc pružin matrace obsahuje, tím je kvalitnější a vhodnější k pohodlnému spánku. Taštičkové matrace jsou obdobou pružinových matrací.

Zdravý spánek na zdravotně nezávadné matraci

Latexová pěna je ryze přírodní produkt a je tedy zdravotně nezávadná. Latexové matrace se vyznačují vysokou elasticitou. Dokonale kopírují a podepírají části těla, které to potřebují. Latexové matrace neobsahují látky, které by podporovaly karciogenní onemocnění. Latex je antibakteriální. Brání tedy množení roztočů a proto se latexové matrace jednoznačně doporučují alergikům.

Kvalitní dětské matrace spokojený spánek

Dětské matrace se vyrábějí speciálně do dětských postýlek. Dětské matrace hrají významnou a podstatnou roli ve zdravém vývoji dítěte. Matrace pro děti se vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů. Důležitá je vzdušnost dětských matrací. Dětské matrace musí být optimálně tuhé, aby dobře podepíraly dětskou páteř. Potahy z mikrovlákna dobře odvádějí vlhkost a zajišťují hygienické prostředí pro klidný spánek. Omezují výskyt roztočů a alergenů. Dětské matrace pro zdravé prostředí a pro spokojený a zdravý spánek našich dětí.

Matrace důležitá součást našeho života

Matrace a její uložení jsou velice důležitou součástí našeho života. Spokojený spánek je předpoklad dobrého zdraví. Kvalita spánku je ovlivněna mnoha faktory, ale především kvalitní a zdravou matrací. Při nákupu nové matrace vždy upřednostněte její kvalitu a životnost. Čím kvalitnější matrace, tím delší životnost. Nezapomínejte na péči o matrace a o jejich pravidelné větrání.

Zobrazení: 172047 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další informace o matracích

Další informace o kvalitních matracích přímo od výrobce naleznete na stránkách výrobce zdravazada.cz
Nejkomentovanější články
Článek: Výběr matrace Počet komentářu: 4
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Počet komentářu: 1
Článek: Zdravotní matrace Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Výběr matrace Datum posledního komentáře: 3.6.2020
Článek: Zdravotní matrace Datum posledního komentáře: 22.8.2012