Zdravý spánek

Zdravý spánek

26. 1. 2012, 12:25

Spánek je jednou z nejdůležitějších činností lidského těla. Bez spánku se člověk neobejde. Zdravý spánek je balzám na tělo a duši. Spánek musí mít odpovídající délku a hloubku.

Zdravý spánek dobrá regenerace

Během spánku dochází ke svalovému uvolnění. Kostra a vnitřní orgány odpočívají a tím regenerují. Kvalita spánku rozhoduje o tom, jak se tělo zregeneruje a nabere síly. Zdravý spánek je pro člověka to nejcennější. Kvalitní matrace podporují kvalitu spánku.

Luxusní matrace z líné pěny

Líná pěna je nízkoelastický materiál s vysokou hustotou. Tato pěna reaguje na teplo a tlak lidského těla. Mění svoji tuhost a tak se přizpůsobuje křivkám těla. Pěna obejme tělo a rozloží hmotnost. Líná pěna podporuje spokojený spánek, uvolnění svalů a relaxaci. Matrace z líně pěny jsou zárukou kvalitního a luxusního zdravého spánku.

Gelové matrace

Gelové matrace mají celou řadu nových vlastností. Tyto matrace mají pozitivní vliv na kvalitní a zdravý spánek. Gelové matrace udržují teplotu a mají schopnost obtékat tělo. Vytvaruje se tedy přesně podle jednotlivých částí těla a odlehčuje je. Dodává tělu lepší oporu než samotné jádro. Velice dobře rozkládá tlak a tak se během spánku nenarušuje krevní oběh v jednotlivých částech těla. Spánek je tak klidnější a nedochází k proleženinám.Dobrá tepelná vodivost a schopnost akumulace tepla, tedy termoregulace zajišťuje odvod přebytečného tepla. Gelové segmenty v ložné ploše matrace vytvářejí akupresurní body a ty pomáhají uvolňovat svalstvo po dobu spánku. Relaxaci napomáhá rozdílná tuhost ložné plochy. Gelově segmenty jsou doživotní.Gelové matrace jsou mechanicky nezničitelné. Jejich vynikající hygienické vlastnosti nedávají roztočů a bakteriím žádnou šanci. Jsou tedy vhodné především pro děti a alergiky. Gelové matrace zaručují kvalitní a zdravý spánek.

Pružinové matrace

Pružinové matrace se řadí mezi nejprodávanější a zároveň nejlevnější druh matrací. Pružinové matrace jsou klasickými matracemi.

Zobrazení: 171214 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další informace o matracích

Další informace o kvalitních matracích přímo od výrobce naleznete na stránkách výrobce zdravazada.cz
Nejkomentovanější články
Článek: Výběr matrace Počet komentářu: 4
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Počet komentářu: 1
Článek: Zdravotní matrace Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Položte své tělo na zdravotní matraci Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Výběr matrace Datum posledního komentáře: 3.6.2020
Článek: Zdravotní matrace Datum posledního komentáře: 22.8.2012