Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Zdravotní matrace

8. 3. 2012, 13:10

Zdravotní matraceJistě to znáte! Špatně se vyspíte a celý den je zkažený. Jste unavení, bez energie, žádná radost, v práci to neutíká, nejraději byste zalezli zpátky do peřin. Zdravý spánek je skutečně základem úspěchu a radosti ze života.


Matrace

6. 3. 2012, 10:59

MatraceJak si kdo ustele,tak si lehne aneb na každém šprochu, pravdy trochu. Že je těch rčení na začátek dost? Co se ale dobrého poleženíčka týká, není rad nikdy dost. Dobře si poležet, odpočinout si, načerpat novou energii - to jistě potřebuje a ocení každý z vás.


Matrace

6. 3. 2012, 10:58

MatraceJak si kdo ustele, tak si také lehne. Dalo by se ovšem říci, že rovněž platí, že jak si kdo lehne, tak také vstane. Na tom, jak si naše tělo odpočine v posteli během spánku, tak je potom schopné fungovat v bdělém stavu.


Pěnové matrace

6. 3. 2012, 10:58

Pěnové matraceNa trhu je na výběr z několika typů pěnových matrací. Tak zvaná bio pěna je založena na bázi přírodních olejů a je proto vhodná pro ty z vás, kteří upřednostňujete přírodní materiály. Líná pěna umí měnit svou tuhost v závislosti na teplotě. Díky tomu se ideálně vytvaruje podle vašeho těla a vy si tak vychutnáte spánek v optimální poloze.


Kvalitní matrace

6. 3. 2012, 10:58

Kvalitní matraceKvalitní matrace je jedním z předpokladů našeho spokojeného a kvalitního spánku. Jako v jiných odvětvích, tak také při výrobě matrací došlo k velkému posunu. Na trhu se objevila celá řada nových produktů v oblasti matrací.