Zdravotní matrace do postele

Zdravotní matrace do postele

6. 3. 2012, 11:08

Kvalitní zdravotní matrace do postele ovlivní náladu. Možná zní naše tvrzení neuvěřitelně, ale je to tak. Pokud máme v posteli kvalitní matraci, nejlépe zdravotní matraci, dobře se vyspíme, ráno nás nic nebolí a po zdravém spánku máme dobrou náladu. V té chvíli máme i větší radost ze života.

Zdravotní matrace do postele jsou pohodlné

Dnes, kdy je velký výběr matrací, už patří naštěstí minulosti noci, po kterých nás bolí záda a jsme nevyspalí, protože se s námi při každém pohybu postel se zvukovým skřípavým doprovodem rozhoupala. Postel měla zaručeně tzv. drátěnku. Také už se nám nemůže stát, že se pod hrbolatou matrací rozestoupí prkénka a my se do mezery propadneme i s nerovnou matrací.

Nesnadný výběr zdravotní matrace do postele

Na trhu je dnes velký výběr matrací, proto není snadné vybrat si tu, která nám bude nejlépe vyhovovat, aby byl skutečně náš spánek zdravý. Nechybí ani levné matrace, které najdeme mezi kvalitními matracemi za velmi příznivé ceny. Naštěstí už to platí i o dětských matracích.Kvalitní dětské matrace jsou nejlepší prevencí proti bolavým zádům v budoucnu.

O svá záda je třeba pečovat rozhodně dřív než nás začnou bolet, proto je nejlepší zaměřit se při výběru na zdravotní matrace. Pokud nás budou bolet záda třeba od námahy při sportu nebo nějaké činnosti, na zdravotní matraci si je rozhodně srovnáme.

Naše doporučení pro zdravotní matrace do postele

Někdo při rozhodování váhá, zda si má pořídit pružinové matrace, nebo radši latexové matrace. Oba typy mají své přednosti.

Zdravý spánek ve správné poloze zaručují rozhodně pružinové matrace. Pokud se pro ně někdo rozhodne, měl by vědět, že se nemohou používat na roštech z lamel.Latexové matrace jsou správnou volbou pro alergiky. Vyrábějí se z latexové směsi, která obsahuje jak umělý, tak přírodní latex. Díky uvedenému materiálu jsou latexové matrace vzdušné a co je nejdůležitější, páteř spáče je na nich vždy ve správné poloze a mohou se použít hned na několika lamelových roštech.

Určitě je ale před nákupem důležité porovnat, jak je která matrace tuhá, někdo dává přednost měkčí matraci, někdo si skvěle a pohodlně odpočine jen na tvrdší matraci, takže ráno vstává jako znovuzrozený, plný síly a energie načerpané dobrým spánkem.

Zobrazení: 234475 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0