Zdravotní matrace pro děti

Zdravotní matrace pro děti

8. 3. 2012, 13:11

Jeden z předpokladů pro zdravý a efektivní spánek je kvalitní zdravotní matrace. Nemáme-li matraci kvalitní, tak je naše tělo i po vydatném spánku unavené a nejsme schopni fungovat naplno a podávat pracovní i jiné výkony tak, jak bychom chtěli. Stejně tak to mají i naše děti. Jediný rozdíl je v rozměrech zdravotní matrace pro děti.

Zdravý spánek na zdravotní matrace pro děti

Pro zajištění nejen vydatného, ale i zdravého spánku vašeho dítěte je potřeba matrace, která bude přesně vyhovovat požadavkům jeho těla a tělesné konstrukci. Ta matrace, která vyhovuje vám, nemusí být pro vaše dítě ta pravá. Na výběr je z mnoha typů matrací, které vašemu potomkovi zajistí zdravý spánek, například matrace pružinové, latexové nebo speciální na míru.

Levné matrace nemusí být nekvalitní

I kvalitní matraci můžete pořídit výhodně, neboť v nabídce obchodníků jsou často výprodejové akce nebo akce typu 1+1 zdarma, takže za cenu jedné pořídíte rovnou dvě kvalitní matrace. Je však třeba dávat si pozor na levné napodobeniny matrací, které Vám mohou přinést i zdravotní komplikace.



Vybrat si matraci vhodnou právě pro Vás si můžete z několika druhů:

Zdravotní matrace

Díky použití těch nejkvalitnějších materiálů pro výrobu zdravotních matrací jsou tím nejlepším řešením v případě, že vyžadujete nejvyšší komfort a zdravý spánek. Také jsou díky použitým kvalitním materiálům antialergické, takže jsou vhodnou volbou pro alergiky. Zdravotní matrace se naprosto přizpůsobí anatomii Vašeho těla a tím ho udržují ve správné ortopedické poloze. Matrace zdravotní jsou těmi nejprodávanějšími mezi matracemi vůbec.

Latexové matrace

Matrace vyrobené z tzv. latexové pěny (což je směs syntetického latexu a přírodní mízy kaučukovníku) se vyznačují vysokou odolností a díky bodové pružnosti se dokonale přizpůsobí anatomii Vašho těla. Uvnitř latexové matrace je také systém otvorů, které zaručují neustálé odvětrávání.

Pružinové matrace

Najdou se i tací, kteří požadují klasické pružinové matrace. Jejich přední výhodou je nízká pořizovací cena a také vysoká tvarová stálost.

Dětské matrace

Tento typ matrace může být vyroben z různých materiálů. Vždy je však dětská matrace přizpůsobena pro dětské tělo a jeho zdravý vývoj.

Zobrazení: 270539 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0