Naplňte svůj sen o šťavnatém spaní…

6 min
17. prosince 2020
24+
Spánek v souladu s přírodou podpoří aloe vera

Říkáte si, co tím asi máme na mysli? Hned se vyjádříme: víte, že vám v posteli může noc co noc dělat společnost sukulent aloe vera, který je plný šťávy? Odpradávna uznávaná léčivka aloe vera se dnes totiž činí i v pěně matrací.

Aloe vera, původem nejspíš z Arábie, se v přírodní medicíně využívá už nejméně 6000 let. Harmonizuje trávení, detoxikuje a regeneruje tělo, posiluje nervy a imunitu, prospívá pokožce. Paměťová pěna s aloe vera navíc podporuje zdravá záda. Ve všech spánkových polohách ideálně rozkládá hmotnost těla uživatele a tím mu poskytuje dokonalou regeneraci. 

… Spěte na české matraci obohacené aloe vera

Už se k vám donesly zprávy o českých MPO-matracích, vyráběných v rodinné firmě na Kroměřížsku? Mají světové parametry a přitom vám nenabourají finanční rozpočet. Značka MPO-matrace průběžně uvádí na trh také novinky, mezi nimiž v poslední době excelují matrace s výtažky z aloe vera, heřmánku, levandule či eukalyptu. Tyto modely zajišťují spáčům po celou noc příjemný kontakt s přírodou. 

Oblibě se těší třeba partnerská matrace Herbapur A Orthoflex, vhodná pro aktivní lidi, kteří potřebují po celodenní námaze důkladný odpočinek. Pomáhá i uživatelům s bolestmi zad a kloubů. Horní vrstvy matrace obsahují 100% přírodní výtažek z aloe vera a jsou speciálně profilované do 7 anatomických zón. Střed matrace ze značkové PUR pěny BioGreen poskytuje tělu dokonalou oporu. Prospěšná je i vrstva pravých koňských žíní.

ortopedická matrace aloe vera od české firmy mpo matrace
Ortopedická matrace Aloe Vera

Ortopedickou matraci Aloe Comfort 1+1 se 7 anatomickými zónami přiblížíme prostřednictvím uživatelských recenzí (nejvíce na odbyt jdou matrace aloe vera 90 × 200 cm):

Miluše: „Jsme velmi spokojení s výběrem i cenou. Rozhodně se nám lépe spí a
bolesti zad postupně mizí.“

Vendula: „Koupili jsme na základě recenzí. Manžel se léčí se zády, takže jsme hledali opravdu kvalitní matraci a vybrali jsme dobře. Oproti staré matraci se nám spí nesrovnatelně lépe.“

Kamila: „Jsme rádi, že máme český a kvalitní výrobek. Nechali jsme je po rozbalení den ležet, než získaly svůj tvar a jsou skvělé. Bolestí zad netrpím, takže po této stránce hodnotit nemůžu, ale leží se na nich velmi příjemně. Matrace je pevná, akorát vysoká a na rozdíl od matrací z nejmenovaného švédského řetězce se její kraj po ranním vstávání opět vytvaruje do původního tvaru a nebortí se. Výborný je i prací potah, což taky není u všech prodejců samozřejmostí.“

Mila: „Tuto matraci mi doporučili na infolince a zjevně vědí, o čem mluví. Po třech měsících si ji nemůžu vynachválit.“

Honza: „Skvěle se spí. Jako v nebi!“ (Ani se nedivíme – podotýkáme, že léčivkou aloe vera bylo posypané tělo Ježíše Krista zabalené v plátně, jak hovoří Bible.)

Využijte také anatomické polštáře nebo potahy s aloe vera

polštářek s aloe vera, paměťová pěna zelená
Anatomický polštář s aloe vera a paměťovou pěnou

Vašim zádům i dýchání prospěje rovněž anatomický polštář aloe vera z viscoelastické neboli paměťové pěny, vhodný pro všechny spánkové polohy, pro dospělé i děti. Jemná esence spolu s jakostní pěnou uvolňují ztuhlou šíji a usnadňují usnutí. 

Dobré vlastnosti nejrůznějších matrací umocňují antibakteriální potahy s aloe vera, které lze v e-shopu navolit v detailu vybraných modelů. Praktickou vychytávkou je možnost vyprání pouhé poloviny potahu dělitelného zipem. 

Pozvěte i do vaší ložnice mocnou přírodu! Pečlivě vyrobené moravské matrace, nejprodávanější v Česku, pozvednou kvalitu vašeho spánku a tím i celého života.

SHRNUTÍ: Dopřejte si ve své matraci moderní viscoelastickou pěnu aloe vera – paměťovou pěnu s esenciálními výtažky z legendární léčivky aloe vera. Tento materiál perfektně rozkládá hmotnost těla a podepírá každou jeho část podle potřeby. K tomu nabízí pozvolné léčivé působení šťavnatého sukulentu aloe vera, prospěšného tělu i duši. Jistě vítaným doplňkem matrace je anatomický polštář s aloe vera. 

Mohlo by vás zajímat

Share on facebook
Sdílet
Share on email
Poslat

Líbí se Vám článek?

24+