Sója nejen na talíři

3 min
20. prosince 2021
9+
Matrace se sójovým olejem je pevnější, prodyšnější a působí pozitivně při usínání

Když se dá ze sóji udělat párek, tak bio matrace taky. Ale není to jen módní výstřelek pro vegany z velkoměsta, jde hlavně o praktický přínos sóji pro spaní. Chudák sója totiž není jen náhražkou za něco, typicky maso, sója má spoustu dobrých, ba vynikajících vlastností. Nezaslouží si být jen v pozici produktu, který pouze nahrazuje „něco lepšího“. Je čas dát sóju na výsluní. A do matrace!

Polyuretanová pěna vylepšená extraktem ze sóji

Sójový lecitin působí blahodárně na pokožku i centrální nervovou soustavu

PUR matrace jsou dávno známým a široce oblíbeným prvkem v posteli. Téměř všechno se dá ale dále zdokonalovat, a tak PUR pěna matrace dostala svého „snoubence“ – extrakt ze sóji. A spojili se v jedno – vznikla bio pěna. Nejde o ústupek ekologii, nýbrž o „zlepšovák“, který je k tomu ještě navýsost ekologickým řešením. Když je matrace bio a zároveň skvělá pro zdravý spánek, je to ideální skloubení příjemného s užitečným.

Co pro vás může sója v matraci udělat?

Lecitin – to je to, oč tu běží. Sójový lecitin má podle studií příznivý vliv na centrální nervovou soustavu, pozitivně ovlivňuje paměť a doporučuje se i při poruchách spánku. Lecitin také zabraňuje vysychání pokožky, tvoří pro ni ochrannou bariéru.

Sójový olej smíchaný s bio pěnou zlepšuje i fyzické vlastnosti matrace:

  • Pěna v matraci je elastičtější, nevysychá – lépe se přizpůsobí vašemu tělu.
  • Zdokonalená prodyšnost matrace – odvádí důkladněji vlhkost.
  • Matrace je pevnější – vydrží déle a odolává deformacím.

A to je ona – matrace z pur pěny se sójou

Matrace Soya de luxe se 7 zónami pro tu nejlepší oporu vašeho těla.

Každá část těla potřebuje při spánku oporu. Jak přesně zajistit ten správný odpočinek pro krční páteř, bedra i chodidla, ví každý dobrý ortoped. Proto s nimi design matrace konzultujeme. Matrace Soya de Luxe na vás bude pozitivně působit během spánku nejen díky blahodárným účinkům přidané sóji, velký díl práce odvede rozdělení matrace do 7 zón. Každá zóna je přizpůsobená konkrétní části těla. Výběr ze dvou tuhostí umožňuje najít tu správnou tvrdost přesně pro vás. Výška matrace 22 cm usnadňuje ranní „vyskočení“ z postele. Spočítat si praktický přínos matrace Soya de Luxe je jednoduché: sója + 7 zón + 2 tuhosti = dokonalý spánek. 

Podpořím spánek sójovou matrací

Mohlo by vás zajímat

Share on facebook
Sdílet
Share on email
Poslat

Líbí se Vám článek?

9+